Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şişhane mozaik lamp
Firma hakkında genel bilgi.
şişhane mozaik lamp

Avize sektöründe faaliyet gösteren Firmamız 1975 yılında kurulmuştur.
Sektöre Kristal ve modern avize imalatıyla başlayan firmamız şu anda Camii avizeleri, Otel avizeleri, Kristal avizeler, Modern avizeler, Masa lambaları, lambader ve aplik çeşitleri imalatıyla devam etmektedir.Firmamız Türkiye'nin her yerine sıcak satış ve nakliye yoluyla satış yapmaktadır.

Firmamızın İstanbul Ümranye ve Eminönü mağzalarında toptan ve perakende satış yapılmaktadır. Ürünlerimiz tamamen Türk malıdır.


şişhane mozaik lamp, firmamız veye avize çeşitleri hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

şişhane mozaik lamp
İlginizi Çekebilir

pendikte avize dükkanları, silivri tekzen avizeler. ada avize cesitleri, toptan avize alımı fiyatları. bayrampaşa ucuz avize, öztaş avize modoko. kumandalı avize silivride, ucuz kumandalı avize silivride. etiler avize çeşitleri, sarıgazı hırdavatçı toptancısı.

philips aydinlatma çengelköy , mutfak avize toptancısı Şile , avize toptan Güngören , en ucuz avize çeşitleri karaköy , avize imalatçıları istanbul sultanahmet , avizeciler çarşısı ankara Adalar , gaziosmanpaşa avizeciler mahmutpaşa , aplik aydinlatma Sultanbeyli , avize fiyatı Çatalca , gaziosmanpaşa avizeciler Arnavutköy ,