Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

tekzen avizeler merter
Firma hakkında genel bilgi.
tekzen avizeler merter

Avize sektöründe faaliyet gösteren Firmamız 1975 yılında kurulmuştur.
Sektöre Kristal ve modern avize imalatıyla başlayan firmamız şu anda Camii avizeleri, Otel avizeleri, Kristal avizeler, Modern avizeler, Masa lambaları, lambader ve aplik çeşitleri imalatıyla devam etmektedir.Firmamız Türkiye'nin her yerine sıcak satış ve nakliye yoluyla satış yapmaktadır.

Firmamızın İstanbul Ümranye ve Eminönü mağzalarında toptan ve perakende satış yapılmaktadır. Ürünlerimiz tamamen Türk malıdır.


tekzen avizeler merter, firmamız veye avize çeşitleri hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

tekzen avizeler merter
İlginizi Çekebilir

son moda avizeler mahmutpaşa, son moda avizeler merter. duvar avizeleri mahmutpaşa, duvar avizeleri merter. son model avizeler mahmutpaşa, son model avizeler merter. antre avizeleri mahmutpaşa, antre avizeleri merter. ikinci el avizeler mahmutpaşa, ikinci el avizeler merter.

avize imalatçıları Çekmeköy , kristal avize modelleri Çekmeköy , çocuk odası avize firması Beyoğlu , ucuz avize modelleri Tuzla , uzaktan kumandalı avizeler Maltepe , salon avize modelleri 2012 taşdelen , avize malzemeleri Küçükçekmece , salon için avize Kartal , toptan avize Adalar , avize dekorasyon eminönü ,